| vasiliustefan98 a întrebat:

Salut TpU!
Am si eu pagina aceasta https://www.facebook.com/pages/Visul-meu/374371836007633
Am nevoie de cineva cu experienta sa se uite putin la pagina,si sa imi spuna ce ar mai trebuie,cum sa fac mai multe like`s la pagina, dar si la poze!

2 răspunsuri:
| LastMimzy a răspuns:

Sterge albumele "fara titlu" cu o singura poza, eventual posteaza pozele in cronologie nu pentru fiecare cate un album.
Posteaza cam o melodie /saptamana
fa jocuri, intrebari.

| DenisaBun a răspuns:

Ca sa mai ptimesti voturi scrie pe la alte pagini : Like la pagina...
ca sa devina mai populara pune poze cat mai multe! organizeaza concursuri si jocuri! Succes!