| bogdanxxx97 a întrebat:

am un cont de metin2 ro lv 32 leonis cal lv 10 itm bune fms luna plina +9 armura de leu+8 dau la schimb pe un cont de metin2 gx sau metin2 tim conturile sa fie mai mari de 70-73. add id: bogdanmarinel96@yahoo.com

1 răspuns:
| timioros a răspuns:

Salut. eu zic ca nu este bine sa faci schimburi de conturi cu necunoscuti, ca risti sa fi fraierit. daca vrei sa ai lvl mare pe private, incearca privateul valmondial de pe www.valmondial.fr. are lvl maxim 255, arme, armuri modate, mape noi.partea rea:serverul este in franceza partea buna: 80% dintre playeri sunt romani. intr-o zi, daca ai experienta poti sa te faci lvl 125, in doua 175. deci are rate mari.nu sunt misiuni, ai magii la P de la inceput etc. merita sa incerci. totusi, daca vrei, poti sa-mi dai mie contul de lvl 32. daca te gandesti sa mi-l dai da-mi un mesaj pe TPU cu contul.bafta