| CuriosKid a întrebat:

Am un prieten care isi gaseste foarte repede o iubita....Cum as putea sa fac si eu acest lucru? P.S. Eu ies cu aceleasi fete cu care iese si el afara, doar ca ele il plac mai mult pe el...

Răspuns Câştigător
| Deborah54 a răspuns:

Buna
Daca vrei sa cunosti parerea mea, as vrea mai intii sa-ti pun o intrebarea. Ce fel de baiat esti in comparatiti cu prietenul tau, mai timid sau indraznet? Nu coteaza cum esti si nu incerca sa te schimbi prea mult, daca esti timid incearca sa fii putin mai indraznet, dar nu uita ca unor fete le placa acest tip de baieti care nu au uitat de timiditatea lor. Dar stii de ce acele fete il plac mai mult pe prietenul tau, fiindca el se comporta ca un macho si pentru ele asta e mai important ca o iubire adevarat, pentru ele e mai important sa se laude prietenilor sale ca s-au intilnit cu asa un tip de baite ca prietenul tau. Dar fii sigur ca nu e cel mai important lucru in viata sa ai multe foste e de ajuns sa ai o fata care te iubite si pe cae o iubesti. Nu conteaza cit o vei astepta sau cit o vei cauta dar intr-un sfirsit va fi cu tine si doar cu tine. P.S Aceasta e parerea mea.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Ai rabdare. Poate ca baiatul asta este un tip sociabil si stie sa vorbeasca, sa faca glume. Si tu ai calitatile tale si cineva le va vedea.

| 4343gddhkied a răspuns:

Chiar atat de mult conteaza sa ai si tu prietena si sa le schimbi fara sa pui suflet? Poate la el gasesc ce nu gasesc la tine, sunt tot felul de fete in ziua de azi, cand o fata te va placea pentru ceea ce esti, nu pentru ceea ce vrei sa fii de fapt! Va fi fata perfecta!