| Céline7 a întrebat:

Am vazut mai demul o poza cu un baia si o fata cum se sarutau iar mai incolo era o fata care plingea adica a vazut ca baiatul o inseala.Imi gaseste cineva poza aceia? dau funda si votulete la restul

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:37, i:180
2-Alege de aici:http://www.google.ro/......tp?/search 2, or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=NnqGT8jmIpK7hAeM253ACA

| Céline7 explică (pentru onasis1961):

Sunt foarte potrivite, dar imi trebuie sa fie mai mari, daca gasesti si altele mai mari o sa-i dau fundita happy