| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta am dat examenul pentru intrare la liceu. Am intrat la profilul dorit; în general viața mea este frumoasă.
Cu toate acestea de două luni în coace sunt în depresie pentru că nu am avut niciodată iubită. Ce pot să fac să-mi găsesc sufletul pereche? Sunt timid. Dau funda celui mai bun raspuns. Scuzați greșelile gramaticale.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm... păi dacă iti place/iubesti o fata poti sa o bagi in seamă si sa vorbiti, va împrieteniti, ieșiți în oras, si pe urma ii spui ceea ce simti. Dar dacă nici nu-ti place de nimeni, sufletul tau pereche nu vine cu una, cu doua, cum vrei tu. Sufletul pereche o sa ti-l găsești în timp, daca ai noroc si mai rar din prima relație, daca nu după "sute" de încercări. Dar, stii vorba aia. Toate la timpul lor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vrei sa iei bacul si sa ai bani de meditatii sau sa ai o capusa pe capul tau? Nu face prostia de a facut-o >70% din tara, vei ajunge analfabet, fara loc de munca etc. daca te apuci de asa ceva de la o varsta atat de frageda.
In plus, toate la varsta ta sunt c*rv3, serioase gasesti mai tarziu.

| Jannah a răspuns:

„ Sufletul pereche " il vei intalni la momentul potrivit, fix cand nu te astepti o vei descoperiwinking