| DudyyGreen a întrebat:

Anul acesta este voie cu artificii si petarde? Funda :3.

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu cred ca sunt legale. Cel putin, eu asa am vazut de o mie de ori la stiri. Oricum, eu am puscat in curtea unui prieten acum vreo trei ore. Or fi ele ilegale, dar atata timp cat ai grija cu ele, nu distrugi peretii altuia si nu devi enervant eu spun ca sunt ok. Cel putin eu asa consider, or fi ele ilegale, dar daca ai grija e bine. Parere personala.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu.
Apropo, ai o poza de rahat.

| IAmAFreak a răspuns:

Daaa, si anul viitor va fi voie cu dinamita happy

| 101Aem a răspuns:

Cu artifici ai voie dar sunt comercializate (legal vorbesc) doar in ziua de Anul Nou adica pe 31.Petardele sunt interzise dar daca vrei poti saiti iei si sa nu prea pusti..depinde si de vecini, ma rog pusti dar doar in 31happy. FUNDA?