| alex100ha a întrebat:

as dori sa va intreb daca are cineva cod pe webkinz nefolosit, sa mi-l dea mie, dau fundita. Daca aveti va rog sa lasati mesaj.

Răspuns Câştigător
| Andreutza1998 a răspuns:

Am 7 webkinzi cu 2 coduri nefolisite dar chiar nu pot sa ti le tau.Nu vreau sa diu rea, dar nimeni nu poate da ceva pe gratis.Nu fi dezamagit de raspunsul meu.Dar iti propun sa-ti scii adresa de mess ca nu cumva altcineva sa-l cada primul si sa-l foloseasca. Daca ai un webkinz si sti despre ce vorbesc, vreau sa-ti zic ca eu amdeja 200 000 bani. I-am facut cu ajutorul unul cod special care se poate folosi de mai multe ori.Primeam un dulaap de fiecare data si il vindeam cu 500 bani.Acuma nu mai merge dar ca sa te convingi ca asa e uite-l w21x-pehx-susa-s6ke.Fuinda,plsbig grin

1 răspuns:
| Larisa211 a răspuns:

Daca vrei asa de mult un webkinz, strange fa bani si nu-ti mai cumpra tigari si acadele, 20 lei, un lil'kinz!
Ca vad ca bani de net ai!
Chiar asa ati ajuns, sa cersiti 20lei pe net!
Si, in plus, fara jucarie, parca nu mai are nici un farmec!
20 de lei iti da mata in 3 zile.
Hai nu ma omari cu alte predici dspre cat de saraca si amarata esti, ca n-am sa te cred!