| bibi5961 a întrebat:

as fi interesat de un telefon care sa aiba GPS si sa pot vedea PDF-URI cu el. de preferinta sa fie nokia cu touchscreen, insa nu e neaparat, si sa nu fie prea scump. cine imi da mai multe modele de telefon primeste fundita, sau daca ar avea cineva de vanzare vreun asemenea telefon sa ma anunte. funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia E61, Nokia E61 SAU 65 (nu mai stiu exact caare dinre ele), Nokia c5, Nokia c7... sper sa iti gaseti ceva care sa iti placa ...succes
!