| mihai4000 a întrebat:

as vrea sa imi iau un aparat foto, doar ca nu prea stiu sa fac fotografii, credeti ca e ok un DSLR, avand in vedere ca am nevoie de un aparat profesionist pentru un scop anume, si ma gandeam ca pot sa invat pe un dslr, voi ce imi recomandati?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca ai nevoie alege un dslr dar cumpara si o carte despre fotografii sau fa un curs. Eu zic sa mergi pe un Nikon dar nu as putea face o comparatie intre alte aparate pentru ca nu am folosit alte firme.