| Alindb a întrebat:

as vrea sa ma duc sambata viitoare sau duminica viitoare la X-factor ca spectator, cum sa fac? Si ce trebuie sa fac? mai detaliat daca se poate
Dau funda. Merci.

3 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Pai trebuie sa intrii pe site-ul lor si la un moment dat trebuie sa scrie sa completezi un formular ca spectator...cel putin la romanii au talent asa a fost iar eu am merslove struckx daca nu, trimtie un email la adresalove struckfactor@antena1.ro unde ii intrebi pe ei happy iti vor raspundebig hug
funda?

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Pai te inscri pe site happy si apoi te duci acolo canti etc etc si poate te alegthinking mai mult nu stiu:* fundalove struck plz

| Alindb explică:

Am cautat pe site-ul x-factor dar nu am gasit unde.