| Sebastian98qw9 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar cateva lucruri pentru calculator, o placa Nvidia GeForce 8800 GT 514 mb, un procesot Intel de 4 Ghz si 1GR, de unde as putea cumpara si cam cat m-ar costa toate astea

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

La ce vrei tu fara 80 de mil nu-l facilaughing

| Bruninhos a răspuns:

Http://www.pcfun.ro/
Consulta-te cu siteul asta si ai sa vezi preturile doar cautand produsul respectiv, tin sa mentionez ca eu mi-am cumparat o placa video Nvidia GeForce 440 GT pe DDR5 in 128 de biti si am dat pe ea 320 de lei cu tot cu transport si in 24 de ore a sosit.Site foarte bun si de incredere!
Funda?