| Rotax122 a întrebat:

As vrea sa-mi dati si mie niste idei cum sa imi fac parul daca am fruntea putina mai lata si parul mediu (sunt baiat). Fundawinking.

Răspuns Câştigător
| MykaEella a răspuns:

La frunte lata este avantajos sa ai breton, mai bine iti lasi parul sa creasca pentru ca parul mai lung e la moda chiar si la baieti
Poti sa te iti faci o tunsoare moderna
P.S.:poti sa cauti pe net diferite tunsori, aici e un link cu un artist din Coreea cu parul mai lung>http://www.google.com/......tp?/imgres