| euzictutaci a întrebat:

As vrea sa-mi tagguiesc prietenii pe facebook si am vazut la mai multe persoane ca au o poza (pentru tagguire big grin) ca o sala de cls si elevi, ma rog poate stiti despre ce e vorba!
as vrea sa stiu si eu unde pot gasi aceea poza sau daca nu as vrea un site un de pot gasi poze pentru tagguire
fuundaaa+ vot love struck

aaa si vot la toata lumeawinkinglove struck

3 răspunsuri:
| StreetDancer a răspuns:

Buna!

Pai du-te pe google si scrie tagg friends si iti apar o groaza de imagini. Poate gasesti ceva ce iti place!

| KidDo_4008 a răspuns:

Http://www.littletag.com/, aici poti gasi ce poze iti doresti :)