| Andreeaioan115 a întrebat:

As vrea sa stiu beneficiile infometarilor controlate atata timp cat nu depasesc o anumita limita

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Problema este, in asemenea cazuri, ca nu prea se stie limita.Beneficii nu prea sunt.O scadere in greutate eventual dar, in functie de organismul fiecaruia, pot fi reactii negative.Mai multe sau mai putine.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu prea cred ca exista beneficii. Poate doar scaderea in greutate (strat adipos, dar si muscular!)

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există nici un beneficiu. Probabil singurul beneficiu e că slăbești.

| WaterDrop a răspuns:

Depinde ce intelegi prin infometari. Zile fara sa mananci deloc sau o reducere a mancarii.Ca si beneficii va fi scaderea in greutate si mai multa energie pe parcursul zilei pentru ca, cu cat este stomacul mai plin cu atat este si mai lenes.