| AmRaspunsuri a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care este limita de timp pentru inscrierile la liceul militar Alba Iulia...

1 răspuns:
| yushan a răspuns:

Eu iti dau un sfat! Nu iti irosi timpul cu liceul militar! fa un liceu civil faci ce vrei iti traiesti adolescenta! si daca tot vrei pe urma sa devi militar te duci ca soldfat in armata pe urma si intr-un an esti exact ca unu cu liceu de 4 aniwinking Tin sa te anunt ca eu asa am facut happy Baftahappy!