| veveveve a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa imi creez propiul model de bratara pe http://friendship-bracelets.net? Va rog sa-mi raspundeti dau fundita.

1 răspuns:
| ralucutza2323 a răspuns:

Buna dai la generate si iti alegi categoria.pentru NORMAL PATTERN in stanga sus ai niste + si - alea de sus sunt pentru nr de fire iar celelalte pentru numarul de randuri. ca sa alegi culoare la fiecare fir ai un punct rosu dai pe el si aleagi culoarea.ca sa faci modelul dai pe sageti si le schimbi cum vrei tu. pentru NAME PATTERN scrii doar numele in casuta aceea. din pacate pentru ALPHA PATTERN nu stiu cum functioneaza big grin iar pentru KUMIHIMO PATTERN trebuie sa faci pe o bucata de carton rotund (nu stiu cum se procedeaza) iar ca sa iti faci modelul trebuie sa iti alegi culoarea din casuta aia de sus si ca sa colorezi trebuie sa dai clic pe unul sau mai multe din cerculetele din dreapta pana iti faci modelul dorit daca doresti mai multe fire dai ADD STRINGS sau daca nu REMOVE STRINGS. sper ca am fost de ajutoar papa si spor la treaba