| alexionut98 a întrebat:

as vrea sami maresc forta si sami dezvolt muschii dar fara sala am 14 ani si 1.65 inaltime singurele exercitii care le fac sunt tractiunile la bara si exercitii cu corzi elastice si flotari....va rog sa-mi dati un raspuns sigur

Răspuns Câştigător
| Cubber a răspuns:

Pai poti daca faci exercitii cum ai spus tu, si daca tii un regim, gen mananci fara paine si fara ulei
carne cascaval, carne fiarta sau gratar, sau salam, sau kaizer etc dar fara paine...si ti se vor defini muschii, dar ar fi bine sa te apuci de un sport...

3 răspunsuri:
| alexionut98 explică:

Mersi dar fara exercitii cu greutati as putea sami dezvolt masa musculara?

| alexionut98 explică (pentru Cubber):

In afara de ulei mancam tot ce ai scris acolo si de sport obisnuesc o data la 2 seri sa alerg sau sa joc fotbal mersi mult de raspuns

| alexionut98 explică (pentru Cubber):

Imi facusem si eu un meniu dimineata telemea cu rosii si 3 felii de paine si seara la fel si cu sportul obisnuesc la 2 seri sa mai alerg oricum mersi mult de raspuns

| Cubber a răspuns (pentru alexionut98):

Pai poti daca faci exercitii cum ai spus tu, si daca tii un regim, gen mananci fara paine si fara ulei
carne cascaval, carne fiarta sau gratar, sau salam, sau kaizer etc dar fara paine...si ti se vor defini muschii, dar ar fi bine sa te apuci de un sport...