| al3xandru_4340 a întrebat:

Salut TPU,
astazi dupa ore am mai stat cu colegii sa dam cu bulgari de zapada in ratb.
nu stiu ce s-a intamplat, cred ca vreun coleg de al meu a dat intr-o masina gresita sau intr-un trecator, nu am fost pe faza, si odata ii vad pe colegii mei fugind si eu nu stiam de ce. Cand m-am uitat in spate am vazut un om (imi parea foarte cunoscut cu un profesor de al meu din scoala, nu stiu sigur daca era el) si m-a luat pe mine, mi-a dat niste palme foarte tari, cativa pumni in zona ochilor si in urechea dreapta, m-a trantit pe jos si mi-a dat cu picioarele in coasta..pana la urma nu stiu cum am reusit sa fug si sa scap de el. Vreau sa va intreb daca asa ceva este normal, si ce urmari ar putea fi?

31 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Depinde ce varsta ai.Eu daca patesc sa fiu lovit cu bulgari ma uit la persoana. Daca are peste 16 ani, sau dupa cum percep eu varsta il vad mai mare.Ii mut nasu din loc, daca il vad cca e copil pana in clasa 8 ii dau un sut in fund bland.Insa,oameni in ziua de azi merg ingandurati, suparati.Nu au bani, unii nu au ce manca, alti nu au loc de munca si asa mai departe.Nu zic ca e corect cum a reactionat si omul ala.Nici pe tine nu te judec, si eu am fost copil si eu am facut asta.Insa eu imi alegeam cu grija laughingtintele, numai fete blushing