| InnocentLoovee a întrebat:

ati comandat vreodata prin card de pe ebay sau de pe ceva site asemanator? Si cum se face? te suna sa te intrebe ceva sau nu? Si iti ajung sigur produsele?

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Da, desi eram in America cand am comandat, dar cunosc si prieteni care au comandat din Romania. In general nu ar trebui sa te sune. Produsele de obicei ajung (uita-te la feedbackul vanzatorului). Daca cumperi din afara EU, este posibil sa platesti taxe de import si TVA la posta, cand ridici coletul.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E pe net tot iti trage banii si vine acasa in timpu estimat care ti-l zic ei, se poate suna vanzatoru daca cumparatorul vrea.