| BarbuStefanLuciann a întrebat:

Avem ca optional "Creeaza-ti mediul". Este o materie care se bazeaza pe eco, reducerea uzului de plastic etc. Trebuie sa facem proiecte pe diferite teme ( Ziua Mondiala a Animalelor, a Apelor etc.), si am fost ales coordonator de echipa. Mi s-a spus sa ne alegem fiecare cate un nume pentru echipa. Imi puteti spune cateva din care sa aleg? ( "Micii Ecologisti' este luat) Dau funda raspunsului cel mai bun.

1 răspuns:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Istetii Ecologisti, Marii Ecologisti, Elevii Ecologisti, sau studentii., Indraznetii Ecologisti, sau mai calumea Geniile de Ecologisti.