| S3S3an a întrebat:

Azi e ziua de nastere a verisoarei mele, si as vrea sa ii trimit o felicitare frumoasa puteti sa ma ajutati, cea mai frumoasa felicitare va primi funda.

Răspuns Câştigător
| georgy15798 a răspuns:

Sa incepem cu inceputul...
draga verisoara,

cu ocazia aniversarii zilei de nastere iti doresc tot binele din lume, sa fii fericita si implinita, optimista si realista, sanatoasa si voioasa. sa fii inconjurata de iubire adevarata, prieteni de incredere... noi totite iubim, cu drag verisoara ta!

1 răspuns:
| Ivanovicius a răspuns:

Un sfat ar fi sa nu iei o felicitare cu 50 de bani de la chiosc, ci sa faci tu ceva. De exemplu sa desenezi ceva, te gandesti tu la ce. Si ii scrii acolo 4 versuri care sa rimeze si e foarte buna! Gestul conteaza! Succes!