| JonD a întrebat:

Peste 3 saptamani este ziua verisoarei mele si vreau sa ii fac un cadou.Ideea e ca stam in orase diferite si as vrea sa ii trimit ceva nu foarte mare dar care sa o impresioneze.Ma puteti ajuta cu ceva idei? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Ii poti trimite de pe net un buchet superb de flori sau fiindca vin Sarbatorile de iarna un ingeras special alaturi de o felicitare pe care ii scrii ceva de suflet, le impachetezi frumos si cu cativa banuti ai facut o zi super unei persoane sau o carte valoroasa, daca-i place sa citeasca sau ceva pentru scoala, daca merge la scoala, sau o colectie de CD-uri cu muzica care stii ca-i place sau un lantisor de aur sau argint cu litera de la prenumele ei sau o cana pe care inscriptionezi prenumele ei alaturi de un mesaj amuzant sau ceva ce stii ca foloseste si acum i s-a stricat sau l-ar vrea si candva ti-a spus despre el. Tu trebuie sa o stii mai bine decat mine si stii ce o poate face sa aiba o zi de nota 10! Numai bine!

| Irimia_Ioana_1999 a răspuns:

Daca ii faci un videoclip cu niste poze in care apareti amandoi, si cu niste mesaje foarte dragute, sigur va fi emotionata.