| Cristian10112 a întrebat:

care brand de tigari sunt mai bune?
dunhill albastru sau kent8?

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Vrei tu neaparat sa te spanzure tatal tau?

| alexutu001 a răspuns:

Salut, nu sunt fumator dar am o gramada de prieteni fumatori si din cate am observat la ei majoritatea fumeaza dunhill albastru. Sfatul meu e sa renunti la ele, nu au nimic folositor pentru organism.

| OnuOnulică a răspuns:

Kent 8 e mai bun din câte știu chiar dacă nu sunt fumător.

| Seepty a răspuns:

Majoritatea prieteniilor mei fumeaza Dunhill, ceea ce inseamna ca aceste tigari sunt mai bune decat Kent8.

| Carmen27 a răspuns:

Calitatea mai buna esta de partea Dunhillului albastru, dar cele mai vandute sunt kent 8. Nu exista tigari bune, depinde de gustul fiecaruia.

| SoBerzerk a răspuns:

Dunhill se zice că e o firmă superioară Kent-ului. Mă rog, în România Kent-ul este cel mai popular brand, ca să-i zic aşa. Acum depinde şi de ce fel de ţigări vrei.

| blackhawks a răspuns:

Sincer? Nici unul nici altul! Amandoua te omoara!