| CrazyJoker a întrebat:

Salut TPU` Ce aplicatii pot pune la LG kp502`? dati-mi sh niste linkuri de unde sa iau. Dau funda se stiee`

Răspuns Câştigător
| TeddyAn a răspuns:

Www.mobile9.com - selectezi modelul telefonului si ce doresti sa downloadezi (imagini, aplicatii java, software, muzica etc)

1 răspuns:
| angel99_2049 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa pui internet pe mobil, si apoi poti avea ce aplicatii vrei. Daca nu trebuie sa folosesti USB-ul si e foarte greu |-8, apropo nu-i asa cai cel mai dragut telefon? laughing, am si eu