| Anoniiiiimm a întrebat:

Salut TPU! Ce as putea face sa scap de sentimente? Sa imi omor inima si sa devin rece fata de toti oamenii? Mentionez ca sunt o fire mai emotiva si tot incerc sa scap de sentimente de prin iulie dar, fara nici un rezultat. Voi ce idei aveti?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Nu poți omora ce simți cu adevărat nu poți schimba ce ești cu adevărat și cine ești cu adevărat.

Rămâi ce te face sa fi cu adevărat tu cu bune și rele

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că ți-ai dori asta.
Ai trece în extrema cealaltă: ai deveni ceea ce în popor se cheamă "psihopat", adică o persoană fără sentimente și emoții autentice.

Experiențele vieții te vor întări.

| Sktrkdk a răspuns:

Ia o jumatate de Xanax si culca-te si te linistesti, sau baga-ti ciocanul in toata lumea si zi ca tu esti prea smechera si finuta/smecher si finut nu stiu ce esti dar oricum ai inteles ideea. N-are sens sa suferi tu pentru nimeni esti sanki balamuc