| Isac a întrebat:

Ce ati alege dintre samsung c6625 si motorola fire?
De ce?

Răspuns Câştigător
| me4ever98 a răspuns:

Ambele au tastatura querty.samsung c6625 permite card de memorie pana la 8 GB, camera este de 2 MP, mp3, mp4, iar pretul nu este unul ridicat.
Motorola fire permite pana la 32 GB pe cardul de memorie, are sistem de operare android, camera este de 3 MP, mp3, mp4, iar pretul este cam acelasi ca si la Samsung c6625.
parerea mea este ca as alege Motorola fire atat pentru designul telefonului cat si pentru caracteristicile acestuia.