| barbuandrei7 a întrebat:

ce ati alege intre Nexus 7 si evolio aria.Cel mai bun raspuns va primi funda!

Răspuns Câştigător
| raducuu a răspuns:

Nexu 7. De ce? Pentru ca e peste evoli din toate punctele de vedere si in plus toti pe care ii stiu care si-au luat evolio peste 1-2 e stricata.big grin

1 răspuns:
| rrroxy a răspuns:

Puterea de operare e oarecum la fel nu e mare diferenta intre ele nici la greutate doar ca evolio are camera web si fata si spate 2 mp iar nexus7 doar cam frontala de 1, 2 mp eu am evolio si e foarte buna si e si putin mai mare..si are si viteza de procesare putin mai mare