| Alex442 a întrebat:

Ce credeti nu esti la moda daca nu ai Facebook? Eu personal cred ca e o prostie.

Răspuns Câştigător
| AlinnaAly a răspuns:

Buna! Fiecare face ceea ce doreste. Niciodata nu trebuie sa te iei dupa gura lumii. Daca nu iti place facebook-ul nu esti obligat sa iti faci cont, chiar daca unii ''jmecheri'' zic ca nu este la moda. Pa-pa

3 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Nu trebuie sa ai Facebook doar ca sa "fii la moda".Iti faci cont pe un site de socializare atunci cand vrei sa incerci ceva nou, nu trebuie sa tii cont de parerile altora.

| zurick a răspuns:

O prostie.Si eu ca o proasta cu drepturi depline mi-am facut si eu, desi nu prea umblu pe el

| onelove12 a răspuns:

Nu trebuie sa ai neaparat facebook ca sa fi cineva! Nu iti trebuie facebook. Daca nu vrei sa ai e problema ta nu a altora, nu te lua dupa parerile altora happy