| kristinne a întrebat:

Ce filme imi recomandati de privit seara(va rog, ceva ce ati vizionat recent si v-a placut)Mersi** funda:*

Răspuns Câştigător
| system32 a răspuns:

My best girlfriend
Funda?

| kristinne explică (pentru system32):

E super filmul, mersi mult... poate imi mai dai o lista de filme de asa genhappy

| kristinne explică (pentru system32):

E super filmu. poate imi mai dai o lista de filme de asa genhappy

8 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! Mie imi plac mult filmele cu adolescenti. Uite filmele pe care le-am vazut eu:
-She's the man(e cu doi frati gemeni baiat si fata dintr-o familie bogata. Fata e cam baietoatca iar fratele ei pleaca in Anglia fara ca parintii sa stie si ea trebuia sa mearga la facultate in locul lui, deci isi pune peruca si se comporta ca un baiat.mai multe vei vedea singura)
-A cinderella story
-Another cinderella story
-A cinderella story:once upon a time
-Raise your voice(e un film superb cu o fata care trebuie sa isi implineasca visul, desi fratele ei moare si tatal ei e foarte incapatanat)
-Wild child
-17 again
-Bring it on(1, 2 si 3)
-Bandslam(l-am vazut mai demult si mi-a placut foarte mult)
-A walk to remember(e foarte frumos, dar e putin cam trist)
-18 year old virgin(asta e mai mult comedie, dar te avertizez ca fetelor din film nu le ie rusine sa isi arate pieptul )
-13 going to 30(e frumos pentru ca o fata are 13 ani si isi doreste sa aiba 30 si se transforma in femeie de 30 de ani, care e de fapt o nesuferita)
-Freacky friday(mama si fiica nu se inteleg de loc si printr-o vraja de care ele nu stiu isi schimba corpurile)
-Penelope(o fata se naste cu un blestem:are un rat de porc si singura modalitate de a rupe blestemul e sa se casatoreasca cu barbatul pe care il iubeste si normal ca nu va fi usor)
-The princes diaries(1 si 2)
Si cum mereu pastrez ce e mai bun la sfarsit, preferatul meu este Pitch perfect.O sa il adori garantat!
Sper sa iti placa!

| valentingb a răspuns:

War horse, Cloud Atlas, 500 days of summer. Vezi-le pe astea, si daca iti plac vrei o lista mai lunga, poti sa mi-o ceri prin mesaj privat.

| FoundYouLover a răspuns:

Ar fi o comedie romantica "What happens in Vegas", cu Sameron Diaz si Ashton Kutcher, ar mai fi "A lot like love", tot cu Ashton Kutcher, e un film romantic, dar nu e de-ala la care sa plangi, mai sunt si altele dar nu reusesc acum sa ma concentrez sa-mi amintesc.

| khwewljewew a răspuns:

Pain and Gain, The first time, fast furious 6.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Hmmm... seara? Seara ar merge un film de groaza cum ar fi : Drag me to hell, Intrusii, Dracula 2000, Craciun Negru(chiar daca nu e Craciun), Smiley(n-am putut dormi noaptea de acest film laughing) si mai sunt, poti cauta si pe net, funda? big grin

| The13 a răspuns:

Iti recomand un serial gen The Vampires Diares.