| iahim_3430 a întrebat:

Ce inseamna "funda"? Cresti in popularitate sau ce daca obtii aceasta "funda"?

Răspuns Câştigător
| Nicica a răspuns:

Buna,din cite stiu eu aceea "funda"o primesc acei care la intrebare au raspuns cel mai corect sau au ajutat persoana cea care are nevoie de ajutor...De popularitatea nu stiu, dar cred ca acei care au cel mai multe funde sunt experti TPU.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti puncte si iti creste rankul(pozitia in clasamentul general al userilor TPU); cam astea is toate beneficiile