| Dianka_4924 a întrebat:

Ce mai faceti voi in timpul liber? De citeva zile doar ma plictisesc, m-am saturat sa stau la calculator(((*Dau funda pentru cele mai interesante raspunsuri=***

Răspuns Câştigător
| SuperGirl8 a răspuns:

Pai ori ma duc sa rad cu parintii`laughing Ori vb la tel cu prietenii`. Ori stau pe geam si ma uit cum ninge(daca tot e iarna.macar sa fie utilalaughing) Sau cant, dansez(de obicei macar 1 ora. cu ocazia asta si slabesc) Sau ies afara.Ma bat cu bulgari`whistling

1 răspuns:
| FredFlintstone a răspuns:

Ma dau pe sk8tonguewinking