| murloc a întrebat:

Ce parere au fetele de parul facial (spalat, tuns si ingrijit cu produse speciale zilnic) la baietii tineri? Ma refer la o barba marisoara (gen hipster/lumber sexual) acompaniata de o mustata victoriana, stilul handlebear.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde de fată. Nu la toate le plac băieți cu barcă și mustață. Oricum, e clar că la toate le plac băieți care se spală și se îngrijesc.

| justanotheruser99 a răspuns:

E bine sa iti ingrijesti fata, cu tot parul facial. Dar nu cred ca e nevoie sa o tunzi in fiecare zi. Sau sa o dai cu tot felul de balsam si alte prostii. După mine ajunge un spălat si pieptănat pana se aranjează cum trebuie.
Daca e ceva de genul
https://mobile.twitter.com/tooblogger/status/633323448689926144/photo/2
Da, arata bine, dar daca barba e mai lunga arata prea ciudat, bine părerea mea.