| XxAndreiMasterxX a întrebat:

ce Parere aveti despre Africa De Sud (tara) mi-e mi se pare o tara destul de calumea mi-e mi-ar place sa fiu originar cu totu din africa doar bunicul meu e African si il sacai mereu despre Africa voi ce parere aveti in afara de saraciile de acolo ca nu e peste tot asa eu in italia am inlanit multi mi se par de treaba negrii voua cum dar ce parere aveti in sepcial despre Africa de Sudbig grin P. S nu vreau prostii gen 'africanii o au mare' sau negrii le au marii nu conteaza asta va rog.

4 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

`Buna Andrei happy
Eu zic ca si africanii sunt tot oameni ca si noi, nu cred ca e corect ca oamenii sa-si bata joc de ei doar pentru ca au culoarea pielii diferita happy. Ii super tare sa ai un neam din Africa, eu mi-as dori sa merg in Kenya love struckx.
In concluzie, eu cred ca Negrii ( africanii ) sunt ff de treabawinking >:d

| carabinierr a răspuns:

Ce draq e ca Romania, numai ca aia nu au adidasi haine tari astea

| Codrutzz a răspuns:

Da e chiar fain... plaja, rafale de vant bagaboante alea alea

| rukimika a răspuns:

Stii,, eu vreau sa fiu originara japoneza,,, iubesc cultura lor, limba totul...nu vad nimic anormal, chiar e super...mie imi plac negrii, eu cred ca e bine ce faci! bafta