| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa ma joc css online ca cei cu steam, dar sa il am gratis?
Sa mearga toate serverele(mie nu mi-au mers niciodata warcraft, zombie etc. si unele normale).
Si daca se poate sa nu trebuiasca sa instalez 1000 de patchuri, si daca e nevoie, le vreau numerotate si puse toate intr-un folder va rog big grin
Astept raspuns daca se poate.

1 răspuns:
| sebilica a răspuns:

Am gasit un site despre iphone apps si vreau sa stiu daca cineva a folosit acest site: http://www.bestappiphone.com