| DarkOrbitSF a întrebat:

Salut TpU! Cine joaca Dark Orbit si nu este incepator va rog datii add la aceasta adresa alecu_9999 MUltumesc Anticupat!
FUNDA! (am niste nelamuriri in legatura cu jocul si scuzati categoria)

1 răspuns:
| NfrFlorentin a răspuns:

Daca vrei sa iti faci contul plin de uridium trimite BIG 6340491 la 7465, spatiu intre ele si iti baga 50000 uridium la fiecare mesaj, nu costa nimica si la 3 mesaje iti da 50000 uridium gratis, si iti baga in cont dupa 2 ore, trimite ca asa am facut si eu si sunt full elite