| AndreiMihaiLNM a întrebat:

cine poate sa mi dea ideii de porecle pentru numele Viorel(sa nu fie de cocalari),ceva gen de la Elekes la Levi, funda!

6 răspunsuri:
| StonemAlly a răspuns:

Leroivlaughing Intors:p

| AndreiMihaiLNM explică (pentru StonemAlly):

You don t say. Altceva nu nume intors: )mz pentru nimichappy

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Vio, Viorică, Vioraș, Vioricu....nu mai stiu laughing

| AndreiMihaiLNM explică (pentru MadalinaAlexandra):

Palm face ce ii cu porecleie lea d la tarastraight facemz macar ca si incercathappy

| MadalinaAlexandra a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Ce fel de porecle vrei? O prietena de-a mea are un prieten pe nume Viorel si asa ii zice...

P.S. Nu o lua in nume de rau, spune-mi ce fel de porecle vrei, si o sa mai caut happy

| AndreiMihaiLNM explică (pentru MadalinaAlexandra):

Lasa mz mult o las pe asta din prezenthappy, porecla