| blueskydarkeyes a întrebat:

Cine stie sa imi spuna niste filme cu zombi dar nu prea de groaza. Ceva in genul The walking dead.Adica sa aiba zombi, actiune, niste personaje(preferabil ca personajele sa fie intr-o incinta "asediata" de zombi)si sa nu fie prea de groaza(adica sa nu vad din minut din minut cum apare un zombi de dupa colt si il mai infecteaza pe unu). Dau funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| Kosm1n a răspuns:

Zombie apocalypse,zombieland,resident evil [toate seriile],>Dawn of the dead,Night of the living dead,Day of the Dead, Diary of the Dead, Land Of the Dead... funda plzzpuppy dog eyes