| DragomirMihail2020 a întrebat:

Codrin Bradea a avut un canal pe youtube (dupa ce s-a sters canalul nu mai are niciun videoclip).
Stiti cum se numea O aplicatie care (scriai numele si prenumele si iti arata cum arati in viitor, ce animal vei deveni, ce pictura, sau cat de cunoscut esti). Nu stiu cum se numea daca stiti imi ziceti si mi-e.
PS:Aceste raspunsuri nu comentarii cu canalul lui,(nu vreau aplicatia aia cu dani pe net mai avea el o alta aplicatie carea arata aceste lucruri).

Răspuns Câştigător
| KinderRM a răspuns:

Whatfigure.com sau ceva gen.