| IncorrectUsername a întrebat:

Salut TPU,Craciun Fericit! Am o intrebare,tata mi-a luat un Darts, dar nu stiu unde sa-l agat..Adica nu ma lasa sa dau gaura in perete sau altundeva... Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| HaLoGeNNN a răspuns:

Pe dulap. Funda? laughing

4 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Intreaba-l pe tatal tau unde sa-l pui. El ti l-a luat, el sa-ti zica si unde sa-l pui. Da-i tu cateva idei si daca zice nu intreaba-l de ce ti l-a mai luat daca tot nu te lasa sa-l pui pe perete.

| IncorrectUsername explică (pentru Mirunelu):

laughing))Usor de zis. daca comenez la tata........mai bine nu mai ziclaughing

| georgel09 a răspuns:

Pai daca ai un cuier mai sus il poti pune acolo.sau fa o mica improvizatie ca se poate si fara sa dai gauri sau pune-l la tine in camera.Craciun fericit! funda?