| UchihaShisui88 a întrebat:

cred că multi stiti de jocul Buggle,imi puteti spune cum ar trebui sa fac sa trec de lv 25, afica nu ma lasa sa trec mai departe este blocat waiting
Fundaa big grin

1 răspuns:
| Yzzza a răspuns:

Din 10 in 10 nivele vei avea nevoie de cheie. adica la 25, 35, 45 etc.
vei da click pe norii aia si trimiti cerere pentru fiecare cheie, la prietenii care joaca jocul, si cand sunt deschise toate cele 3 lacate, vei putea juca in continuare joculwinking happy