| Anonimul9393 a întrebat:

Cu aparatul de tuns corporal Philips TT2020 ma pot barbierii, rade in zonele intime si pe picioare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Da te poti rade, am si eu acest produs, functioneaza perfect atat pe uscat cat si pe ud, cat despre barbierit nu am incercat cu el, probabil e bun, dar eu nu stiu nu l-am folosit.Succes!

1 răspuns:
| ionut1134 a răspuns:

Radete unde vrei tu happy si presupun ca esti fata de te razi pe picioare dar dc te barbieresti daca esti fata?