| ReadZore a întrebat:

Cum imi blochez si deblochez masina din gta sa? Vreau ca atunci cand o parchez si ma dau jos din ea sa o pot bloca intr-un fel iar cand ma intorc sa o deblochez tot eu. Exista vreo modalitate a jocului sau trebuie sa imi iau un anumit mod? Daca trebuie un mod ziceti-mi care.

3 răspunsuri:
| MikiMIHAI1324 a răspuns:

Sall stiu ca exista moduri de deblocare sau blocare a masini dar pentru aceasta varianta iti trebuie cleo il gasesti usor pe net cat despre mod cum ti-am zis sunt multe pe net(google) dar tu trebuie sal cautii pe cel care iti convine. Bafta

| ema2001 a răspuns:

EXISta o modalitate.iti downloadezi gta sa control center.http://www.gtanetwork.it/zone/pafiledb.php?action=file&id=4405
idul meu:muresan_emanuel2001@yahoo.com

cu gta sa control center poti controla tot jocul

deschizi gta sa control center
il tragi jos in bara si deschizi gta sa

intri intr-o masina.
te uiti la tastele cu cifre din dreapta de la numlock
si jos ai.-delete si butonul enter
cu. delete o blochezi si cu enter o deblochezi

nu iti trebuie nici un mod

baga idul meu in lista ca sa iti mai spun cateva lucruri secrete in gta sa :d

| danielsans a răspuns:

Salut.Nu stiu sa existe vreo metoda de blocare a masinii, dar poti face rost de vehicule cu diferite parole pe care le scrii pur si simplu in timpul jocului, sau pe pauza(daca esti intr-o situatie limita).Eu le foloseam pe astea http://parole.avatareok.net/gta-san-andreas.php.Am terminat jocul de doua ori, dar sunt de parere ca fara parole e aproape imposibil sa-l termini.La deplasarile mai lungi nu mergeam cu masina, foloseam avionul(jumpjet) si la destinatie saream cu parasuta(aiypwzqp).E mai distractiv asa. Spor la jucat