| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,cum ma pot gandii la fete si doar la fete de a scapa de un gand de a fi 'gay' vreau sa scap de acest gand deoarece imi pun intrebari daca sunt gay si nu vreau sa fiu si pe cat posibil vreau sa scap de acest gand, cum ma pot focusa pe alt gand! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Uite, esti in perioada asta cand iei multe decizii gresite si iti vin ganduri ******** si cand te gandesti fuu eu de unde, dar dupa te mai gandesti si paraca ti se pare ceva normal, incearca sa vb cu tatal tau despre asta sa nu-ti fie rusine, sau cu o persoana/ruda de incredere, dar poti sa te duci si la un psiholog ele te va ajuta foarte mult crede-ma! Numai bine!

1 răspuns:
| CossssssminaaGbb a răspuns:

Cel mai bine mergi la un consilier, ceva. El sigur te va face sa iti schimbi gandul. iar daca nu, ce pot sa zic. Inseamna ca asta iti este orientarea sexuala si nu ar trebui sa iti fie rusine.