| SoNevable a întrebat:

cum pot pune muzica in proiectele pe care le fac in power point de ex powr point este in lb engleza la mine si am incercat sa pun melodia Rihanna-S&M si nu mergesad straight face imi da eroare... deci...ma puteti ajuta?

Funda celui ce ma ajuta (app am power point 2003)

1 răspuns:
| yushan a răspuns:

Dai insert sound pe urma dai brow alegi melodia ii dai oupen iar pe urma dai slaid si trebuie sa mearga. P.S. scuze dar engleza mea nu este cea mai buna dar sper sa intelegi happy bafta