| Mary_Rosse_1989 a întrebat:

SALUT TPU! Cum pot sa aduc multe like-uri la o pagina pe FB? Am mare nevoie.

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Incearca sa donezi sau sa vorbesi cu un administrator de pagina cu mai multe likeuri sa ti-o promiveze.

Răspuns utilizator avertizat
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Deci erau niste programe care le facea automat singur! dar au fost inchise toate ...acuma singuru lucru care mai este posibil este ori le cumeperi ori dai laike, primesti niste bani pentru anumitu like si cu bani aia iti promovezi si u pagina ta si poti sa si selectezi tara de unde vrei sa fie likurile...( likeshap.com ) asa ceva de genu cauta pe google nu mai siu cum de numeste sigur ca nu mai folosesc de 1 an asa! Bafta