| Andries_Calin_1990 a întrebat:

cum sa ii spun unei fete ca vreau sa am french cu ea si cum sa ii explic?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Trebuie sa-i explici? thinking Ce este de explicat? Daca sunteti impreuna atunci nu e nimic ciudat care sa fie explicat.

Astepti un moment in care sunteti singuri, un moment oarecum bun si gata. O iei incet si o sa-si dea seama ce vrei sa faci.

Bafta!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Chestiile astea se fac, nu se spun.

| Anonimuserr a răspuns:

Îi spui direct ș igata. E cel mai bine. Dacă vrea bine, dacă nu asta e. Nu moare nimeni.