| Oral a întrebat:

Cum sa-mi fac parul sa-mi stea gen smyle. Adic cum mil fac ca placa am feon am fixativ am gel am spuma am da cum drk sa mi-l fac rolling on the floor DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Te duci in fata oglinzii, cu o poza pe telefon cu ce freza vrei tu, si mesteresti pe acolo pana iti iese.

| AdonnAdonnis a răspuns:

Pai trebuie sa dai vreo 2 tuburi de fixativ si pe orama dai cu feonu in sus da il ti in par adica in par si faci ca pe palca de par dar ca dai in sus