| Madalina_9364 a întrebat:

As vrea sa imi intind parul cu placa si ma gandeam ca mai intai sa ii dau cu niste spuma de par ca sa stea fix... voi ce spuneti, e bine? Nu vreau sa folosesc fixativ... Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La par intins.nu prea e bun adica na.iti sta ca sarma la urma urmei o s aaiba si un aspect de par murdar.parul intins spun eu ca trebuie sa stea asa simplu.si nici nu exagera cu placa daca nu vrei sa til arziwinking acum nici al meu nu sta fix si daca vreau sa ste fix trebuie sa iau suvita cu suvita daca vrei sa-ti stea cat de cat date doar putin de tot

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu da cu placa peste spuma ca iti faci parul franjuri. mai bine da cu placa si pe urma da-i cu spuma. placa se da pe parul uscat si atat, nu cu fixativ/spuma/gel. daca il indrepti poti da cu spuma si pe el uscat ca o sa se fixeze (chiar daca pe tubul de spuma scrie sa il dai pe par umed). forma data cu placa se pastreaza cand dai cu spuma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu spuma am icercat si tine nah dar are un aspect urat...adica ca si cum ar fi murdar acum depinde si da dupa ce iti dai cu place.nu inainte in fine.am uitat sa scriu si astatongue