| JockerStoica a întrebat:

Cum vi se pare tableta asta?
...E1K4KBBBM/
Isi merita banii?
Merg bine jocurile?
Pot sa descarc multe jocuri pe ea?
Face poze bine?
Navigheaza usor pe internet?
Are claritate buna?
Are anatomie buna de lucru la baterie?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| iulain13 a răspuns:

Cumparati-o sigur, e o tableta buna, sa stii ca isi merita banii pe deplin, merg cred ca aproape toate jocurile iesite noi, uite eu iti recomand jocurile astea: real racing 3, need for speed most wanted, asphalt 7, fast furious, temple run oz sau 2, si vezi ca-s ogramada cauta pe net!, memoria interna de 16 Gb..., poti descarca o multimee de jocuri pe ea, chiar daca are camera de 2 mgpx si in fata si in spate pozele ies foarte clar, pe internet merge usor, claritatea este suuper cu ecranul IPS-PRO, si bateria este de invidiat, chiar tine mult, in general pentru o baterie autonomia este de 4-6 ore, dar la asta e 8! Cumpara-ti tableta e ff buna

| Cristi112 a răspuns:

Banii si merita, jocurile merg bine, poti decarca multe jocuri, poze ..hmm 2 mp sa nu ai asteptari prea mari, da navigheaza usor si la 1, 9 ghz are o anatomie destul de buna, dar ce m-a fascinat pe mine este bateria, o baterie foarte puternica