| iulain13 a întrebat:

. Peste cateva saptamani( 3) imi voi cumpara tableta vonino spirit s, http://www.emag.ro/......E1K4KBBBM/
si as vreo o lista de jocuri pentru android, un top 20 :D, cu cele mai noi jocuri, cu grafice bune gen real racing 3, most wanted, nu vreau jocuri gen fruit ninja, angry birts, si alte prostii de astea, ca m-am plictisit de ele pe telefon.

9 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

De ce sa-ti iei o tableta no-name care ti-ar putea crapa intr-o saptamana?
Mai bine ori strangi mai multi bani, ori iti cumperi o tableta putin mai slaba, dar durabila de la Samsung.

| iulain13 explică (pentru Jackster):

Cum adica no name?, nu vreau sa imi iau alta...

| Jackster a răspuns (pentru iulain13):

No name = Necunoscuta = De proasta calitate.

| iulain13 explică (pentru Jackster):

Vonino e o firma chiar cunoscuta in tablete tongue, are o multime de tablete

| Jackster a răspuns (pentru iulain13):

Nu e cunoscuta de aproape nimeni, plus ca si ce daca are o multime de tablete?
Si Allview are zeci de modele, dar toate sunt super proaste.

Apropo, e atat de necunoscuta incat nici nu am gasit un review la nicio tableta Vonino.

| iulain13 explică (pentru iulain13):

Sunt cam 2-3 review-uri in romana pentru fiecare tableta vonino

| Jackster a răspuns (pentru iulain13):

Eu nu vorbesc de reviewuri romanesti mai copile. Daca nu gasesti reviewuri si din strainatate atunci firma este super proasta.
Nu ti-o zic din rautate frate, crede-ma, mi-am luat o tableta Allview acum un an, care se misca greu chiar si scoasa din cutie, care s-a stricat definitiv intr-o saptamana. Am mers la flanco si am schimbat-o pe un Samsung care merge si in ziua de azi brici. O fi avand allviewul ala procesor mai bun, dar daca arhitectura este slaba poti sa pui pe o tableta si un xeon ca tot rahat o sa faca.

Si by the way, alea sunt unboxinguri, nicidecum reviewuri.

| Jackster a răspuns (pentru iulain13):

Acum nu ma intelege gresit, nu ORICE tableta ieftina sau no-name e si proasta. Dar decat sa risti, mai bine iti iei ceva ca lumea.